Кримінал Світ

Зниклу на Косівщині 9-річну дитину знайшли з ознаками насильницької смерті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 7 червня о 21:58 годині на ПЗЧ ДПРЧ-14 міста Косів від оперативного чергового Косівського РВ УМВС в області поступило повідомлення про те, що близько 13:00 години того ж дня у селі Рожнів Косівського району вийшла з дому у магазин дев’ятирічна дівчинка та не повернулась додому, повідомили в управлінні з питнаь НС ОДА.

khimchyn-rozhniv-st.kosiv-smodna[1]

З 16:00 до 21:45 години проведення пошуків дитини проводили родичі зниклої.

Виїздом до місця події слідчо-оперативної групи Косівського РВ УМВС в області та МОГ Косівського РВ УДСНС в області встановили, що дитина зникла в околиці річки Рибниця, на ділянці «Заріка» села Рожнів.

З 00:00 години 8 червня на місці події організували 4 пошуково-рятувальні групи з числа працівників міліції, рятувальників Косівського пошуково-рятувального відділення АРЗ СП та Косівського РВ УДСНС в області, місцевого населення.

Всього залучено 40 чоловік, з них 12 від підрозділів УДСНС в області. Пошукові групи здійснюють обстеження правого і лівого берегів річки Рибниця в межах селв Рожнів та прилеглої територій.

З 7:00 годмем 8 червня з метою розширення району пошуків запланували додаткове залучення пошукових собак кінологічного відділення ВГР(АР)З УДСНС в області, особовий склад Косівського РВ УДСНС в області і РВ УМВС в області.

8 червня о 20:40 в Косівський РВ УДСНС в області поступило повідомлення від працівників міліції про те, що поблизу сільського ринку села Рожнів Косівського району виявили тіло дівчинки, пошуки якої тривали, з ознаками насильницької смерті.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні