Кримінал Світ Фото

Засідання у справі стоматолога-різника знову перенесли. Фото із зали суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 5 червня, у справі стоматолога-різника, якого звинувачують у подвійному вбивстві, представили нового суддю. Як відомо, 7 травня до міського суду принесли сім повісток. Одна із них була адресована судді, який вів цю справу, Володимиру Поповичу. Саме через це минуле засідання не відбулося, тоді суддя проходив медкомісію. Наразі Попович проходить військову службу, тому його замінили на суддю Ковалюк. Судове слідство продовжили та не перерозглядали. Заперечень у залі суду на таку заміну не було.

WP_20150605_007

Проте сьогоднішнє засідання не відбулось.

“На адресу суду від захисника Житецької поступила письмова заява, яка просить вказане слухання відкласти у зв’язку з тим, що вона доцільна до апеляції”, – повідомила суддя.

WP_20150605_008

До теми. Рідні жертв франківського стоматолога-різника просять у суду відшкодувати понад 2,2 млн. грн. моральної шкоди.

Таким чином засідання перенесли на 10:30 годину  17 червня, бо захисник задіяний в іншій справі.

До теми Рідні жертв переконані, що Вуйців убивав разом із дівчиною.

Як відомо, Ігорю Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв.

WP_20150605_010

Йому загрожує довічне ув’язнення, він мав право на суд присяжних. Однак відмовився, тому вирок буде виносити колегія суддів. Його затримали у листопаді минулого року, з того часу він знаходиться у СІЗО. За свідченнями підозрюваного, обидва вбивства він здійснив у стані алкогольного сп’яніння та на підставі ревнощів до своєї співмешканки Юлії Бойко.

WP_20150605_005

На минулому засіданні Вуйців заявив, що своєї вини не визнає по жодній із інкримінованих йому статей, натомість співмешканка Вуйціва Юлія Бойко визнала у суді свою вину по обох статтях – щодо того, що допомагала приховувати сліди вбивств, а також щодо знайдених у її помешканні наркотиків.

WP_20150605_002

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв.

Співмешканку обвинуваченого Бойко звинувачують за двома статтями Кримінального кодексу – частиною першою статті 396 і частиною першою статті 310. Вона знаходиться під домашнім арештом.

WP_20150605_003

Write A Comment