Кримінал

Захищав кота: у Яремчі судили чоловіка, який вдарив жінку на вулиці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

25 січня Яремчанський міський суд виніс вирок у справі місцевого мешканця, який вдарив на вулиці незнайому жінку через її собаку. Бо той гарчав на вуличного кота.

Як ідеться у матеріалах суду, подія трапилася ще 24 березня 2022 року по вул. Свободи, неподалік магазину “Рибак”.

Обвинувачуваний спочатку спричинив словесний конфлікт з потерпілою, а далі «наніс їй один удар долонею лівої руки в область обличчя».

Обвинувачуваний у суді свою вину визнав повністю. Пояснив, що він, проходячи повз магазин «Рибак» у місті Яремчі, побачив собаку бійцівської породи бультер’єр, який гавкав на кота. Він зробив зауваження потерпілій, щоб вона забрала собаку. Однак та грубо відреагувала, вела себе зверхньо. Тоді він переніс кішку на протилежну сторону, проте словесна перепалка тривала.

Потерпіла і далі грубо говорила у його сторону, вела себе неадекватно та зверхньо, бігла за ним та здійснювала відеозапис на телефон. Це обурило його, він повернувся назад до неї, вибив телефон з її рук, та наніс удар їй в область шиї. Після чого пішов у сторону старої церкви, де його затримала поліція.

Щиро шкодує про те, що сталося. Обіцяє, що такого не повториться більше.

Свою підвищену емоційність у ході судового розгляду пояснював тим, що служив у АТО. У судовому засіданні попросив вибачення у потерпілої.

Потерпіла ж розповіла, що того дня домовилася з подругою зустрітися біля магазину «Вацак», з ними були двоє малолітніх дітей. Вони планувати йти в гості. Також вона взяла із собою собаку, який був на повідку.

Біля магазину «Рибак», що знаходиться поряд із магазином «Вацак», собака загавкав на кішку, яка знаходилася на газоні. Через це, один із чоловіків, які там стояли, почав звертатися до неї нецензурною лайкою, обзивати та принижувати її. Вона зробила йому зауваження, однак, обвинувачуваний почав ще гірше себе поводити, на що вона йому сказала, що це хуліганство, і якщо він не припинить такої поведінки, то викличе поліцію. У момент, коли вона почала знімати обвинувачуваного на камеру, він вибив телефон з її рук, відштовхнув її подругу в сторону, та вдарив по обличчі.

Суд ухвалив визнати чоловік винним і призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі однієї тисячі п`ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 грн.

Читайте: На пожежі житлового будинку в Надвірній виявили тіло чоловіка

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.