Кримінал Світ

Викладачка військового ліцею Надвірної вважає розслідування вбивства неефективним

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 грудня, у Івано-Франківській обласній раді відбулося перше засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, боротьби з корупцією, законності правопорядку та люстрації.

До теми. Учень військово-спортивного ліцею Надвірної, який убив однокурсника, далі під вартою

Нагадаємо, трагедія сталася 29 листопада. Один учень ліцею вдарив іншого ножем. Від важкого поранення той помер.

На засіданні обговорили скаргу-заяву Мирослави Губарчук, викладачки історії Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інернату, що у Надвірній. Вона вважає, що розслідування вбивства учня цього ліцею проводять неефективно, а те, що її не викликають для дачі показань, видається дивним.

Співзасновник ліцею, обласна рада, за думкою пані Мирослави, має посприяти якісному та об’єктивниму слідству. Заявниця також просить створити слідчу комісію з цього питання.

Депутати вирішили запросити для обговорення ситуації на наступне засідання комісії викладачку ліцею Мирославу Губарчук, директора закладу Миколу Мартинюка, заступника директора департаменту освіти області Івана Будзака та представника поліції, який володіє інформацією по справі.

“Враховуючи заяву та стурбованість викладачки, можна припустити, що розслідування може бути заангажоване, через причетність до нього департаменту освіти області, – каже Сергій Федорців, заступник голови комісії. – Якщо справді є необхідність в створенні слідчої комісії, винесемо це питання на розгляд обласної ради”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні