Відео Кримінал Світ

Вуйців у останньому слові сказав, що вини не визнає. Вирок оголосять завтра (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 16 червня, в Івано-Франківському міському суді продовжився розгляд у справі Ігоря Вуйціва. Його звинувачують у вбивствах Ігоря Струтинського та Антона Кучерака. Їхні розчленовані тіла знайшли у недобудові на Вовчинецькій. По справі також проходить дівчина Вуйціва Юлія Бойко. За версією прокуратури, вона допомагала приховувати сліди злочинів.

До теми. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Вуйців_05[1]

У суді тривають дебати. Прокурор заявив, що сумніви адвокатів Вуйціва у точності експертиз не мають ніяких підстав. Адже з усіма доказами вони були ознайомлені раніше і всі вони здобуті законним шляхом.

До теми. Прокурор просить для Бойко 3 роки, для Вуйціва – довічне

Адвокат Вуйціва зі свого боку апелювала до захисників Вуйціва. Мовляв, їхня теза, що Бойко боялася Вуйціва, не доведена у суді. Натомість у суді довели, що Бойко нанесла ножове порання Вуйціву.

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

Сьогодні ж обвинувачуваним дали останнє слово. Ігор Вуйців повторив, що своєї вини не визнає. Юлія Бойко сказала, що щиро кається, знову вибачилась перед матерями жертв та попросила суддів жорстоко її не карати.

Вирок оголосять завтра, 17 червня. Засідання розпочнеться о 10:00.

До теми. Адвокат просить у суду виправдати Вуйціва, якого звинувачують у подвійному вбивстві

Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.