Кримінал Світ

Волонтери знайшли під Іловайськом тіла ще 150 загиблих

Google+PinterestLinkedInTumblr

Під Іловайськом Донецької області волонтери знайшли ще 150 тіл загиблих. На їхню думку, більшість із цих загиблих не включені до офіційного списку полеглих. Про це повідомив голова групи, що розслідує людські втрати під час війни, Ярослав Жилкін, пише УП.

A pro-Russian rebel looks on from a truck as she gets ready to take position near the Sergey Prokofiev International Airport during fighting with Ukrainian government forces in the town of Donetsk

“У мене таке відчуття, що там залишилося ще щонайменше стільки ж тіл”, – сказав він.

За словами Жилкіна, більшість тіл знайшли біля міста Старобешеве, де колона українських військових потрапила під обстріл російської армії, не зважаючи на домовленості про те, що їх пропустять.

Водночас у четвер у Дніпропетровську, куди продовжують звозити тіла загиблих, поховали ще 21 неопізнаного солдата.
За словами віце-губернатор Дніпропетровської області Святослава Олійника, на сьогодні невідомі імена приблизно 500 загиблих: “Але список може збільшуватися, тому що не всі масові поховання знайдені”.

Командир полку “Дніпро-1” Юрій Береза ​​стверджує, що бійців його підрозділи в полон не беруть, всього ж з початку боїв вони втратили 18 людей, доля ще кількох невідома. За словами пана Берези, відступаючи з Іловайська котла, його бійці вивезли всіх своїх загиблих товаришів.

“Десять днів тому військова розвідка повідомила, що тіла багатьох з тих, з ким ми там зіткнулися, так і лежать, ніхто не поспішає їх забирати. Цього я не розумію. Ось стоять у нас хрести невідомим героям України, а адже може виявитися, що серед них є невідомі герої Росії “, – сказав Береза.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.