Кримінал

«Ваші кошти хочуть перерахувати на росію»: псевдобанкір обдурив прикарпатця

Google+PinterestLinkedInTumblr

Поліція вкотре просить не довіряти телефонним додзвонювачам. Днями черговий псевдобанкір видурив гроші у чергового мешканця Івано-Франківщини.

«Ваші кошти хочуть перерахувати на росію»: псевдобанкір обдурив прикарпатця

Від такого роду злочину й потерпів 62-річний мешканець Коломийської ТГ, – йдеться у повідомленні поліції. – До заявника зателефонував чоловік та представився працівником банку. Аферист повідомив, що з банківського рахунку заявника невідомі хочуть перерахувати грошові кошти на російську федерацію. Тож, для їх збереження необхідно вказати персональні дані. Чоловік так і зробив. Згодом, з рахунку зникло понад 37 тисяч гривень.

Читайте: За шахрайство в інтернеті суд оштрафував студентку ПНУ на 12 тис грн

Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:
  • співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;
  • якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;
  • дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті банківської установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.

Читайте: Прикарпатець перерахував шахраям понад 56 тис грн за автомобілі на ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.