Кримінал

В Долині закрили гральний зал, власником якого є депутат Долинської районної ради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчора, 11 грудня, правоохоронці виявили гральний заклад у місті Долина, що знаходився на вулиці Грушевського, 32.
У приміщенні кафе “Антарес” було знайдено 10 комп’ютерів. При подальшому обшуку знайшли ще три зали, в кожному з яких знаходилося кілька гральних автоматів, пише Стик.

гральні автомати

Варто зазначити, що клуб належить одному з депутатів Долинської районної ради.

Коли працівникам УДСБЗЕЗ та слідчого управління УМВС України в Івано-Франківській області вдалося проникнути в заклад, невідомо звідки з’явилося двоє чоловіків, які почали запевняти міліцію, що цей зал уже давно не працює.
В ході обшуку правоохоронці вилучили 10 ігрових автоматів, 11 системних блоків, металевий сейф та документацію, яка підтверджує безпосереднє відношення депутата Долинської райради до ігрового клубу “Антарес”.

За фактом організації та зайняття гральним бізнесом розпочато кримінальне провадження. А всі речі опечатано та вилучено для проведення подальших слідчих дій. Молодиків, які відмовилися співпрацювати зі слідством й давати показання, відпустили.
Злочин, у вчиненні якого підозрюється депутат, згідно зі ст. 12 КК України відноситься до особливо тяжких злочинів, за вчинення якого передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Write A Comment