Кримінал

У Тлумачі засудили уродженку Москви, яка крала свічки з могил військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тлумацький районний суд виніс вирок уродженці Москви, яка осквернила могили українських військових.

Як ідеться в реєстрі судових рішень, їй присудили чотири роки позбавлення волі.

У Тлумачі засудили уродженку Москви, яка крала свічки з могил військових

Згідно з судовим рішенням, у вересні 2023 року жінка проходила повз могилу військового ЗСУ, який загинув 28 травня 2022 у віці 25 років. Вона забрала з могили упаковку серветок та букет квітів. На думку суду, своїми діями вона завдала матеріальної шкоди дружині загиблого – 567 грн.

Пізніше 8 січня 2024 року обвинувачена знову відвідала кладовище, де забрала по дві лампадки з могил ще двох військових. Цим вона завдала матеріальної шкоди потерпілим – на 656 грн та 368 грн.

Через пів години жінка повернулася на цвинтар і вкрала три свічки у вигляді воскових фігур з могили, де була похована жінка. Цим заподіяла матеріальну шкоду її чоловікові – 543 грн.

У суді обвинувачена заявила, що свічки крала для того, щоб виготовляти окопні свічки для ЗСУ. Повідомлення про збір недопалків вона нібито побачила у мережі Facebook. За її словами, вона протягом тривалого часу ходила на цвинтар у Тлумачі та збирала недопалки. Робила це, мовляв, бо їй соромно за вчинки президента рф. Квитанцій за відправку свічок волонтерам вона не зберегла.

Суд визнав жінку винуватою і присудив їй обмеження волі на чотири роки з іспитовим терміном в один рік. За цей час вона повинна періодично з’являтися до місць реєстрації.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.