Відео Кримінал Світ

У прокуратурі визнали, що їхній працівник побив у Франківську фронтмена гурту Патріот.ua (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

28 листопада 2015 року в Івано-Франківську у ресторані “Black and White” кілька людей побили фронтмена гурту Патріот.ua Дмитра Бабінчука та його товариша з Нідерландів. Нині головний прокурор області Владислав Братюк підтвердив, що у цьому конфлікті брав участь працівник прокуратури.

qKTygDqBFPc

Нагадаємо, потерпілий Бабінчук на своїй сторінці у соцмережі раніше писав, що троє нетверезих працівників прокуратури з Івано-Франківська побили його.

“Такий факт є. Колишній працівник прокуратури на сьогодні під слідством, – сказав Братюк. – Він був учасником тих подій… Це буде уроком для інших працівників прокуратури. У нас, окрім закону про прокуратуру, є ще й кодекс професійної етики, загальнолюдські та моральні норми. Якщо ми вимагаємо від інших порядку, то самі повинні бути еталоном. По крайній мірі – намагатися”.

За фактом бійки 30.11.2015 року Івано-Франківський відділ поліції розпочав кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Сам потерпілий Бабінчук описував інцидент так:

“Мене вдарили головою в обличчя, завдали ударів руками по корпусу та заштовхнули в туалет, де троє нападників протягом 10 хвилин добивали мене ногами. Я там непритомнів, мене били головою об кришку унітазу. Я стікав кров’ю, періодично приходив до тями, а потім знову непритомнів. Як працювала охорона закладу – це інша історія. Забігав 3-4 рази хтось один чи двоє з нападників, вже не можу згадати, бачили, що я намагався встати, били мене по голові і я знову “відключався”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні