Кримінал

У Надвірній засудили чоловіка за публічну торгівлю порнографією

Google+PinterestLinkedInTumblr

Районний суд виніс вирок у кримінальному провадженні щодо уродженця села Гвізд Надвірнянського району, який розповсюджував порнографію, та стягнув із чоловіка 1700 грн. штрафу з конфіскацією відеопродукції, пише НП.

b19c80bbacf4[1]

У судовому засіданні встановлено, що 28 листопада 2014 року приблизно о 17:00 годині обвинувачений, вийшовши з власного помешкання, направився на вулицю Руднєвау Надвірній, де продав диск з відеозаписами порнографічного характеру за 35 гривень. Крім цього у обвинуваченого вилучили й інші DVD диски.

Відповідно до висновку експерта мистецтвознавчої експертизи на вилучених носіях містяться файли, які мають ознаки порнографічного характеру. Цей злочин передбачений частиною 2 статті 301 Кримінльного кодексу України (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину при обставинах викладених в обвинувальному акті визнав повністю, у вчиненому розкаявся, а також ствердив про добровільність укладення угоди про визнання винуватості між ним та прокурором, просив цю угоду затвердити і призначити йому узгоджену міру покарання.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.