Кримінал

У Надвірній шахрай продав волонтерам прислану для них же військову допомогу зі США

Google+PinterestLinkedInTumblr

29 травня районний суд у Надвірній виніс вирок у справі шахрая, який продав волонтерам гуманітарну допомогу, яка була зібрана для них у США.

Як ідеться в матеріалах справи, обвинувачуваний – голова студентського напрямку та міжнародних зв`язків студентів від конституційно-правового конгресу України. Наразі працює по контракту артистом-ведучим телеканалу «Fashion TV».

продав, Надвірній
Фото ілюстративне

Так 16 березня 2022 року із Сполучених Штатів Америки для потреб ЗСУ волонтери відправили на адресу Благодійного фонду «Волонтерська організація «Свобода-Гідність-Перемога» вантаж гуманітарної допомоги, загальною вагою 816 кг.

Контактною особою при отриманні цього вантажу зазначили обвинувачуваного, у якого з головою Благодійного фонду та волонтером фонду відправника склалися довірливі відносини.

27 березня вантаж прибув у відділення №1 ТОВ «Нова Пошта», що в Надвірній і цього ж дня був виданий обвинуваченому. У вантажі були – рації, тепловізори, зарядні пристрої, біноклі, тактичні окуляри, ліхтарики.

Наступного ж дня він приніс речі у офіс БО та «повідомив волонтера цього фонду,  що вказані речі він може придбати за кошти Благодійного фонду за значно дешевшими цінами, ніж існують на ринку. Достовірно знаючи при цьому, що вказані рації, біноклі, тепловізори, тактичні окуляри, зарядні пристрої та ліхтарики він отримав у складі вантажу гуманітарної допомоги із США».

29 березня обвинувачений в приміщенні фонду отримав від голови фонду 1 100 доларів США, що в перерахунку на грошову одиницю України становить 32 180 грн. 39 коп.

На судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав та пояснив, що дійсно шляхом зловживання довірою заволодів грошовими коштами Благодійного фонду «Волонтерська організація «Свобода-Гідність-Перемога».

Ствердив, що відшкодував потерпілій стороні всі заподіяні збитки. Розуміє, що вчинив умисне кримінальне правопорушення, просить вибачення за скоєне, у вчиненому щиро розкаюється, свої дії засуджує, запевнив суд, що подібного більше не повторить, просить суворо його не карати.

Читайте: На Прикарпатті поліцейські з рятувальниками перевіряють укриття

Суд ухвалив визнати його винуватим та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 тис грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.