Кримінал

У Львові військовий з Прикарпаття отримав 5 років тюрми за дезертирство

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківський районний суд Львова виніс вирок військовому Володимиру Г. за дезертирство. За вчинення кримінального правопорушення чоловік проведе п’ять років у тюрмі.

Як вказано у вироку, який оприлюднили у судовому реєстрі у червні 2024 року, уродженець Прикарпаття Володимир Г. проходив військову службу за контрактом і самовільно залишив військову частину. Про це повідомляє zaxid.net

дезертирство

Випадок трапився ще у 2020 році. Щодо військового порушили кримінальну справу за фактом дезертирства.

У суді Володимир Г. спершу не визнавав свою провину, розповідаючи, що він повернувся із відрядження та мав проблеми зі здоров’ям, через що командир відправив його на карантин для самоізоляції. У 2020 році була пандемія коронавірусу. Згодом, за словами обвинуваченого, він приїздив у військову частину, але там нікого не було, бо усі поїхали на полігон, тому обвинувачений заявив, що вирішив поїхати додому.

Під час судових дебатів та останнього слова у червні 2024 року Володимир Г. визнав свою провину у дезертирстві та пояснив свій вчинок «необдуманістю».

Читайте: Бійцю з Прикарпаття Василю Коржуку лікарі врятували обличчя

Справу розглянула суддя Марія Мартинишин. Вона дослідила усі матеріали, покази свідків та обвинуваченого, визнавши Володимира Г. винним у дезертирстві, призначивши йому 5 років тюрми. Відбування покарання рахуватимуть із січня 2023 року – тоді Володимиру Г. призначили вирок за хуліганство і він почав відбувати покарання. Вирок ще можна оскаржити.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.