Відео Кримінал Світ

У Кривому Розі виступ франківського гурту зупинили озброєні люди

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 17 жовтня, івано-франківський гурт Пан Пупец’ разом з усіма відвідувачами рок-клубу Madisan (Кривий Ріг) опинився у криворізькому відділку міліції. Під час виступу в клуб увірвались озброєні люди в масках, з ними не менша кількість в цивільному (в подальшому виявились слідчими).

uINJ8jiHv60[1]

Музикантів та відвідувачів клубу поставили під стіну під автомати. Провели обшук, погрузили у транспорт і розвезли по різних відділках міліції.

Вже в ході допиту стало зрозуміло, що акція більш політична, аніж звичайний рейд по клубах. І присвячена вона, як стверджують очевидці, маршу пам’яті УПА, що нещодавно проводили у Кривому Розі. Учасників гурту Пан Пупец’ досить довго допитували стосовно оформлення альбому, диски з яким хлопці привезли у Кривий Ріг.

Шукали фашистську символіку в кожному малюнку. Такі ж питання були стосовно пісень та текстів. Сфотографували, переписали всі дані з телефонів, промордували у відділку, але, врешті, відпустили. Як стверджує фронт-мент гурту Станіслав Боднарук, дуже символічним було те, що увірвались саме на пісні “Земля”, яка присвячена подіям на Майдані.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.