Кримінал Фото

У колишньому франківському СІЗО показали умови перебування ув’язнених (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківську установу виконання покарань № 12 (колишній СІЗО) відвідала делегація прокуратури з метою здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

frankivsk_sizo_1

В установі побував заступник прокурора Івано-Франківської області старший радник юстиції Микола Кукуряк, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходах примусового характеру обласної прокуратури Тетяна Кварцяна, начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Наталія Фільварок.

frankivsk_sizo_2

Представники прокуратури перевірили умови утримання засуджених та ув’язнених. У супроводі начальника управління ДПтС України в Івано-Франківській області полковника внутрішньої служби Володимира Павліва вони побували у секторі максимального рівня безпеки, де тримаються засуджені до довічного позбавлення волі. Оглянули камери, де перебувають ув’язнені, в тому числі неповнолітні, слідчі кабінети.

frankivsk_sizo_3

frankivsk_sizo_4

frankivsk_sizo_5

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні