Кримінал

У Коломиї притягнули до відповідальності жінку, яка задушила та спалила власного сина

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коломийський міськрайонний суд отримав до розгляду справу жінки, яка спершу задушила свого сина, тоді намагалась спалити тіло, після чого віднесла рештки в ліс, від Апеляційного суду Івано-Франківської області.

“Під час досудового розслідування встановлено, що особа К. у березні 2016 року одружилась з особою П., однак через сімейні непорозуміння молода пара розійшлась у жовтні того ж року”, – повідомляє Коломийський міський суд.

Від цього чоловіка 24 березня 2017 р. жінка народила сина. А вже 27 травня вона вирішила вбити дитину. Жінка саме була у своєму домі, в с. Кобаки Косівського району, займалася побутовими справами поряд з даною дитиною.

“Того ж дня у неї внаслідок обтяження необхідністю постійного догляду за дитиною, виник умисел позбавлення її життя”, – повідомили у прес-службі.

Жінка взяла шнурок і задушила ним свого сина. Після цього вона облила мертву дитину горючим та підпалила її. Так як тіло до кінця не згоріло, вона загорнула його у тканину і віднесла до лісу.

Жінку заслужено звинуватили у злочині передбаченому п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини або вагітної). Під час підготовчого судового засідання, яке відбулось 05 грудня 2017 року, обвинуваченій продовжили запобіжний захід – тримання під вартою на 60 днів та оголосили перерву в розгляді до 13:30 10 січня 2018 року. Кримінальне провадження розглядає колегія суддів: головуючий суддя – Потятинник Ю. Р., судді – П’ятковський В. І. та Веселов В. М.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.