Кримінал

У Калуші суд оштрафував чоловіка, який п’яним і з палицею приїхав вибивати борг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуський міськрайонний суд притягнув до відповідальності чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння приїхав із палкою в руках повертати борг.

Так, у липні цього року в Калуші 54-річний чоловік керував транспортним засобом з явними ознаками алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, порушення вимови та координації рухів, від проходження огляду на визначення стану алкогольного сп’яніння в установленому законом порядку чоловік відмовився, пише Репортер з посиланням на сторінку суду.

 

Також в цей день він образливо чіплявся до свого знайомого, ображав його, виражався нецензурною лайкою, словесно погрожував йому, на зауваження не реагував.

Під час судового розгляду чоловік свою вину визнав. Розказав, що справді, 16 липня близької третьої години дня на власному автомобілі приїхав до автомийки, де працює його знайомий. На той час в стані алкогольного сп’яніння не перебував.

Знайомий повинен був віддати борг, проте коштів не мав, а сказав, що буде мати через годину. Тож він свій автомобіль залишив біля автомийки і з другом пішли в кафе, де випили пиво. Коли повернулись до автомийки, то між ними виник конфлікт і його знайомий викликав поліцію. Коли прибули працівники поліції, то він справді не бажав проходити огляд на стан сп’яніння ні за допомогою алкотестера, ні в медичному закладі, оскільки, на той час автомобілем не керував і працівники поліції його не зупиняли.

Суд дослідив у судовому засіданні докази та дійшов до висновків про винуватість чоловіка. Зокрема на відеозаписах, зафіксовано, як до автомийки під’їжджає автомобіль, з нього зі сторони водія вийшов 54-річний чоловік, на якого складений протокол. Під час ходьби в нього наявне похитування, а в руках він тримає палку.

На іншому відеофайлі, зафіксовані ознаки сп’яніння, зокрема нечітка затягнута вимова слів, похитування, розширені зіниці очей.

Таким чином суд призначив чоловіку стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17 тим грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.