Кримінал

У Галичі судили чоловіка, бо той три доби пиячив у кафе, від якого вкрав ключі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

14 вересня Галицький районний суд виніс вирок у справі уродженця Львівщини, який два дні пиячив з друзями у зачиненому кафе. Ключі від цього кафе він попередньо вкрав, коли працював там на обслуговуванні бенкету.

Отож, як ідеться у матеріалах справи, 13 травня цього року обвинувачуваний обслуговував бенкет у кафе «Перлина», що в селі Дем`янів Бурштинської ТГ. Саме тоді він викрав в`язку ключів від вхідних дверей закладу.

кафе
Фото ілюстративне

Уже 27 травня він зустрівся з двома своїми знайомими, разом з якими протягом декількох годин вживали спиртне на території місцевості «Баня», що у Бурштині.

Після закінчення спиртного, близько 22 години товариство вирішило ще придбати алкогольні напої, але через обмеження про продаж алкоголю, не змогли цього зробити.

Тож обвинувачуваний, маючи ключі від кафе «Перлина», запропонував своїм знайомим їхати туди. Їм сказав, що має усний дозвіл від власника закладу.

Читайте: За вихідні на Прикарпатті сталися дві ДТП, одна людина загинула

Надалі вони подзвонили до ще одного товариша і той на своєму авто відвіз їх у село Дем`янів. Там троє друзів влаштували собі у кафе застілля.

«Спільно проводили свій вільний час, періодично вживаючи алкогольні напої, у період з 23 години 27 травня 2023 року по 20 годину 42 хвилини 29 травня 2023 року».

На суді обвинувачуваний свою вину визнав. Заявив, що у вчиненому розкаюється.

По справі потерпілий – власник закладу – заявив цивільний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Розмір матеріальної шкоди він оцінив у  22 422 гривні 50 копійок. Моральної – у 20 000 грн.

Отож суд ухвалив, визнати обвинувачуваного винним та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на 5 років. Разом з тим звільнити від відбуття покарання з іспитовим терміном – 3 роки.

А також задовільнити цивільний позов власника – стягнути з обвинувачуваного на його користь 22 422 грн 50 коп на відшкодування матеріальної шкоди та 20 000 грн на відшкодування моральної.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.