Кримінал Світ

Суд над іноземцями у Франківську переносять – адвокат хоче поговорити з підсудними

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 25 січня, в Апеляційному суді Івано-Франківської області слухали апеляцію на обрання запобіжного заходу для одного із затриманих студентів-іноземців, яких звинувачують у розбещенні неповнолітніх франківчанок.

sud_frankivsk

Нагадаємо, активіст, доцент Івано-Франківського національного медичного університету Степан Андрійців на своїй сторінці у Facebook повідомив, що 13 вихідців з Близького Сходу розбещували двох неповнолітніх місцевих дівчаток. Одній з них 12, іншій – 11 років.

Двом іноземцям оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 152 (Зґвалтування) та частиною першою статті 155 (Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості) Кримінального кодексу України.

Абдел-Вахаб Іяд Нассер Салем – уродженець Йорданії, навчається в медуніверситеті.

До теми. Керівник арабської общини прокоментував розбещення двох неповнолітніх франківчанок.

Прокурор Мар’ян Доскоч виступив проти присутності ЗМІ на судовому засіданні. Пояснив, що через специфіку справи засідання повинні проходити у закритому режимі. Прокурора підримав і захисник Олексій Зоренко. То ж журналістів попросили вийти.

Колегія суддів у цій справі – Наталія Кривобокова, Степан Попович, Тарас Фіцак.

Обвинуваченого до суду так і не доставили, засідання розпочали без нього. Також до суду не з’явився другий захисник обвинуваченого. Судді вийшли із зали засідань у нарадчу кімнату. Захист обвинуваченого, ймовірно, мав просити пом’якшити запожний захід.

Нагадаємо, студента з Йорданії взяли під варту на 60 днів та утримують у СІЗО Івано-Франківська.

Засідання тривало всього кілька хвилин. Як пояснив адвокат Зоренко, справу перенесли на 29 січня. На запитання, чого саме стосується апеляція, адвокат сказав, що не має права розголошувати відомості, які стосуються цієї справи.

“Засідання відклали для дотримання права на захист, – каже Олексій Зоренко. – Нам треба узгодити з клієнтами певні позиції. Від 18 січня ми не мали можливості з ними поспілкуватися”.

Також адвокат сказав, що з цієї ж причини перенесуть засідання по другому обвинуваченому, яке мало відбутися сьогодні о 13:30.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні