Кримінал Світ

У Франківську прикрили гральний клуб, на який скаржився Марцінків (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

На цей гральний клуб мер вказав ще на оперативній нараді 9 березня. Тоді до нього звернулася мeшканка Франківська, що в цeнтрі під вивіскою «Дeржавна лотeрeя» працює гральний заклад. Її син там залишив 20 тис. грн.

Незаконну діяльність під назвою національної лотереї організувало підприємство із іноземними інвестиціями, повідомляє прес-служба прокуратури в області.

Працівники Івано-Франківської місцевої прокуратури спільно із співробітниками поліції в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні провели обшук у приміщенні лотереї.
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Ігор Стефанишин, під час  обшуку виявлено та вилучено 22 одиниці комп’ютерної техніки зі спеціальним програмним забезпеченням, комплектуючі частини грального обладнання, технічну документацію, а також гроші, отримані від зайняття гральним бізнесом.
Таким чином, припинено діяльність ще одного закладу, який надавав незаконні послуги у сфері грального бізнесу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 203-2 (зайняття гральним бізнесом)  КК України триває. Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська місцева прокуратура.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.