Кримінал

У Бурштині оштрафували чоловіка, який зливав нечистоти у каналізацію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканця Бурштинської громади оштрафували на 1020 грн, бо він зливав нечистоти у каналізацію без договору з місцевим КП. Про це повідомляє  Бурштинська міська рада.

На жаль, нерідко трапляються і випадки, коли мешканці зливають нечистоти не у спеціально облаштовані під це місця, а у водойми та ґрунт. Це не лише викликає сморід, а й завдає істотної шкоди навколишньому середовищу та створює небезпеку для здоров’я людей, — йдеться в повідомленні.

Також заступник міського голови Мар’ян Слюзар провів чергове засідання адміністративної комісії. На ньому було винесено ще 6 протоколів щодо викиду сміття у не встановлених для цього місцях. Такі випадки продовжують ставати не поодинокими, але задля фіксації порушень біля сміттєвих баків розміщено камери відеоспостережень.

Усі правопорушники були ознайомлені з відповідними постановами про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Відповідно до статті 152 Кодексу про адмінпорушення за порушення вимог благоустрою передбачено розмір штрафу від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб і від 850 до 1700 гривень для об’єктів господарювання.

Читайте: У Калуші з клумб вкрали квіти – мер звернувся в поліцію

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.