Кримінал

Тютюнові цехи: на Прикарпатті вилучили товару на понад мільйон гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Четверо прикарпатців організували підпільні цехи з повним циклом виготовлення товарів підакцизного зразка. Товар відпускали гуртовими партіями через поштові відправлення або прямо з конвеєра. 

Під час чергового відпрацювання оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області спільно зі слідчими обласної поліції знешкодили діяльність злочинної групи. Її учасники спеціалізувалися на масовому підпільному виготовленні та розповсюдженні тютюнових виробів.

Тютюнові цехи: на Прикарпатті вилучили товару на понад мільйон гривень

За даними поліцейських, четверо місцевих мешканців Снятинського району, віком від 31 до 52 років, налагодили тютюновий «бізнес» на території власних домогосподарств, – йдеться у повідомленні. – Так, у трьох теплицях, загальною площею понад 1000 квадратних метрів, фігуранти вирощували тютюн, з якого надалі виготовляли цигарки. Збували підакцизний товар гуртовими партіями за допомогою мережі одного із поштових перевізників і безпосередньо з власних помешкань.

В результаті обшуків вилучили 3,2 тонни тютюну, 18 500 гільз цигарок для набивання подрібненим тютюном та пристрої для виготовлення підакцизних товарів. Загальна вартість вилученого сягає мільйона гривень.

Тютюнові цехи: на Прикарпатті вилучили товару на 1 млн грн

Після проведення низки експертиз та процесуальних заходів прийматиметься рішення про повідомлення підозр усім учасникам злочинного «бізнесу».

Читайте: Мільйон – за місяць. ДБР викрило одного з керівників Карпатського нацпарку на привласненні грошей від туристів

Кримінальне провадження розслідується статтями 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.