Кримінал

Суд у справі франківського стоматолога-різника не відбувся. Не прийшли мами жертв

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 5 березня, в Івано-Франківську мало відбутися підготовче попереднє досудове засідання у справі сумнозвісного стоматолога-різника Ігоря Вуйціва. Його звинувачують у подвійному вбивстві.

Vujtsiv_02

До теми Рідні жертв переконані, що Вуйців убивав разом із дівчиною

Ігор Вуйців звинувачується за двома статтями – ч. 1. ст. 115 КК ( Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та п. 13 ч. 2 ст. 115 КК (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

Друга обвинувачена Юлія Бойко, її стаття ч. 1. ст. 396 КК (Заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк).

До теми. Міліція винна у другому вбивстві стоматолога-різника, – матір першої жертви.

Засідання перенесли через неявку потерпілої сторони – матерів жертв. У суді кажуть, що їх інформували про місце і час суду. Чому мами не прийшли, наразі не відомо. На це засідання потерпіла сторона мала подати позови на відшкодування матеріальних і моральних збитків.

Запобіжні заходи обвинуваченим – Ігорю Вуйціву та його подрузі Юлії Бойко – не змінили. Чоловік залишається у СІЗО, а жінка – під домашнім арештом.

Vujtsiv_01

Дату наступного засідання суду обіцяють повідомити пізніше.

Vujtsiv_03

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні