Кримінал

Суд переніс засідання у справі війта-хабарника з Підлужжя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський міський суд переніс розгляд справи сільського голови Підлужжя Тисменицького району Володимира Бурачка, якого затримали на отриманні хабара та обвинувачували у зловживанні впливом.

Нагадаємо, сільський голова вирішив підзаробити на землі, яку виділили учаснику АТО Дмитрові Зварищуку. Віддав ділянку іншій людині. Спіймали урядника на гарячому, коли він брав плату в 40 тисяч гривень. Тим часом, 28-річний ветеран АТО Дмитро Зварищук не здогадувався про те, що є власником землі.

Сільського голову Підлужжя Володимира Бурачка затримали працівники управління захисту економіки Національної поліції спільно з військовою прокуратурою Західного регіону 2 червня. Тоді кримінальне провадження відкрили за ч. 3 ст. 368 – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Всього війт вимагав 40 тисяч гривень. Сам затриманий вини не визнавав – казав, що взяв подяку. Проте до суду військова прокуратура передала справу з ч. 2 ст. 369-2 КК України – зловживання впливом.

На засіданні Бурачок вину визнав і попросив суд затвердити угоду про визнання вини. Відповідно до угоди Бурачок погодився на штраф та позбавлення права обіймати посади на всіх підприємствах та організаціях усіх форм власності, що пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями, строком на три роки.

Наступне засідання відбудеться 27 листопада.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.