Кримінал

Суд арештував менеджерку філії «Суспільного», яку взяли на хабарі у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківський міський суд призначив тримання під вартою для менеджера філії ПАТ «НСТУ», Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати».

Жінку  підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди,  повідомляє Івано-Франківський міський суд.

«У четвер, 3 грудня 2020 року, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання, про застосування запобіжного заходу щодо мешканки міста Івано-Франківська, 1978 року народження, яка працює на посаді менеджера філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати». ЇЇ обґрунтовано підозрюють у вчинені злочину передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (Одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища). Суд, вивчивши всі матеріали справи та ознайомившись із наданими доказами, ухвалив застосувати щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – йдеться у повідомленні.

Читайте: СБУ впіймала на вимаганні хабарів менеджера франківської філії Суспільного

За інформацією суду, підозрюваній також призначено альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі 168 тисячі гривень.

«Із матеріалів справи стало відомо, що вказана особа, вимагала від своїх двох підлеглих повернути їй частину нарахованих їм премій, на що потерпілі вимушено змушені були погодитись», – зазначає Івано-Франківський міський суд.

Менеджерку філії «Суспільного» правоохоронці затримали 1 грудня на гарячому.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні