Кримінал Світ Фото

Стоматологу-різнику хочуть зменшити термін. Матері вбитих – без адвокатів

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 8 грудня, матері жертв стоматолога-різника Галина Струтинська та Лариса Кучерак розповіли, що Ігорю Вуйціву хочуть зменшити термін ув’язнення. Батько вбивці – колишній суддя, а відтак жінки побоюються, що “знайомі” допоможуть полегшити покарання Вуйціву.

До теми. Міліція винна у другому вбивстві стоматолога-різника, – матір першої жертви

IMG_5980

“Спочатку нам казали, що слідство триватиме три місяці. І нас час від часу мають викликати, але досі викликали лише раз. – каже Галина Струтинська, матір першої жертви. – Мені слідчий сказав, що Вуйціву загрожує 10-12 років ув’язнення і якщо візьму в батьків матеріальне відшкодування, то термін зменшать. А поки чекають на експертизу в Львові, після якої й дізнаємось, чи він осудний. Також слідчий сказав, що адвокати нам не потрібні, бо все й так ясно. Приватних адвокатів ви не потягнете, так мені казали, а державних не треба”.

До теми. Рідні жертв стоматолога-різника переконані, що Вуйців вбивав спільно із своєю дівчиною.

“Батько Ігоря Вуйціва суддя. Нехай він вже не працює, але у нього всі судді знайомі, всі будуть його вигороджувати, – говорить Лариса Кучерак, матір другої жертви різника. – Він має бути покараний. Щоб не зникло більше людей, щоб нікого більше не різали”.

За інформацією “Репортера”, батько Ігора Вуйціва Василь був суддею Тисменицького районного суду в 1992-1999 роках, після чого працював на аналогічній посаді в Івано-Франківському міському суді. У листопаді 2001 року його затримали оперативники обласного УМВС за отримання хабара у розмірі 450 доларів.

Галина Струтинська припускає, що Ігор Вуйців займався чорно трансплантацією, адже у обох жертв були вирізані серце й печінка. Матір загиблого зазначила, що сам вбивця їй пояснив, що “злив органи в унітаз”.

“Цю справу не можна просто так залишити. Адже далі все може піти не в те русло. Ми маємо пильно слідкувати за цим”, – додає Лариса Кучерак.

Злочини, у вчиненні яких підозрюється 29-річний Ігор Вуйців відносяться до категорії особливо тяжких, за вчинення яких відповідно до частини 2 статті 115 Кримінального України передбачено позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі. Саме тому в судовому засіданні сторона обвинувачення наполягала на обрані міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, без визначення суми грошової застави. Проти цього не заперечували як захисник, так і підозрюваний. Наразі Вуйціва тримають в СІЗО.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.