Кримінал Світ Фото

Суд Міхальця перенесли на 7 листопада – адвоката нема у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 2 листопада, в апеляційному суді Івано-Франківської області розпочали розгляд апеляції у справі керівника патрульної поліції міста Дмитра Міхальця. На минулому засіданні суд вирішив відпустити головного копа Франківська під особисте зобов’язання і залишити його на посаді на час досудового розслідування. Прокуратура була проти такого рішення, тож оскаржує його.

14895460_683382265172114_1256857607_o

Дмитро Міхалець подав клопотання у зв’язку з “неналежним інформуванням про судове засідання” та через відсутність свого захисника, адвоката Ігоря Кукушкіна. Керівник патрульної поліції попросив перенести судове засідання на понеділок, 7 листопада.

“Мій захисник зараз не в місті, – зазначив Дмитро Міхалець. – Мої працівники були в суді, від них я дізнався, що засідання сьогодні орієнтовно в 12:00”.

Прокурор Богдан Бурак погодився з Міхальцем.

“Відсутність адвоката буде порушенням права підозрюваного на захист”, – говорить він.

Тож засідання перенесли на понеділок, 7 листопада, 14:00.

Нагадаємо, 5 вересня атовець Іван Чайковський на вулиці Січових Стрільців в Івано-Франківську залишив авто поблизу будівлі Пенсійного фонду. До нього підійшли патрульні, попросили документи, сказали, що він порушив правила паркування. Чоловік пояснив, що припаркувався за дорожньою розміткою, а нового знаку не помітив. Представився інвалідом АТО і просив не складати на нього постанову та відпустити. Однак копи папір написали.

До теми. Дмитро Міхалець: «Ми зрозуміли ще на початках – образ селфі-копів треба викорінювати».

Згодом, переглянувши постанову, чоловік виявив, що патрульні вписали не той знак. І наступного дня поїхав до поліції вирішувати питання з керівником патрульних – Дмитром Міхальцем. Після того Чайковський звинуватив Міхальця у брутальному побитті з киданням на підлогу, а той запевнив, що «взяв скаржника під руку, щоб провести, та з його боку був спротив і ескалація конфлікту».

Потім Чайковський написав заяву в прокуратуру, скликали цілу прес-конференцію, на якій висловилися всі. Попри розмови й дискусії, учасники конфлікту руки так і не потиснули. Зустріч завершилася на високих тонах.

12 вересня постанову на Чайковського таки скасували.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.