Кримінал

Сміттєвий полігон на Городенківщині створює загрозу для довкілля – прокуратура через суд вимагає усунути порушення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Полігон твердих побутових відходів у Городенківській територіальній громаді розташований на ділянці площею 2,7 га. Як з’ясувала прокуратура, сміттєзвалище функціонує з порушенням вимог  і створює загрозу для довкілля. Про це повідомляє прокуратура області. 

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі за позовом Коломийської окружної прокуратури щодо приведення у відповідність до вимог чинного законодавства полігону твердих побутових відходів.

Йдеться про полігон, розташований на ділянці площею 2,7 га у Городенківській територіальній громаді. Як з’ясувала прокуратура, сміттєзвалище функціонує з порушенням вимог щодо раціонального поводження з відходами, що створює загрозу для довкілля.

Реагуючи на виявлені порушення, окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про зобов’язання міської ради та комунального підприємства упорядкувати сміттєзвалище для нормального функціонування, – йдеться в повідомленні.

Зокрема прокуратура вимагає встановити огорожу полігону, збудувати дезбар’єр для дезінфекції коліс транспортних засобів. А також виконати інші вимоги Правил експлуатації полігонів побутових відходів.

Читайте також: У коломийській п’ятиповерхівці вибухнув газ. Молода жінка отримала 60% опіків тіла

На Прикарпатті чоловік вночі заліз до будинку знайомої, залякав її та пограбував

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.