Кримінал

Смерть у СІЗО. Прикарпатські медики поставили неправильний діагноз прикутій до ліжка ув’язненій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківська прокуратура зафіксувала факт неналежного виконання професійних обов’язків медиками установи виконання покарань та лікарні – померла ув’язнена.

Впродовж трьох місяців у СІЗО ув’язнена була прикута до ліжка, при цьому жінку не доправили до лікарні і вона була в камері з іншими засудженими. Належної медичної допомоги чи медконтролю ув’язненій не надавали, повідомила прес-служба прокуратури області.

Лікар-терапевт виправної установи та лікарі медзакладу поставили хворій неправильний діагноз, призначили невідповідне лікування. Як наслідок – ув’язнена померла.

За фактом смерті ув’язненої відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 140 («Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником») Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 5 років, або виправних робіт до 2 років, чи обмеження волі до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.