Кримінал Світ

П’ятий місяць за ґратами. Коцаба просить “Правий сектор” приходити на засідання суду

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 30 червня, продовжили слухати свідків у  справі франківського блогера Руслана Коцаби, якого звинувачують у держзраді.

Коцаба

Наразі почали допитувати 16-го свідка. Питання від прокурора та захисників вже традиційні: Чи бачили ролик? Чи вплинуло на когось відеозвернення Коцаби? Чи бачили російські війська на сході?

Сьогодні планують допитати чотирьох свідків.

До теми. Справа Коцаби. Дві години першого допиту свідків (ФОТО, ВІДЕО)

Перед початком засідання Коцаба, наголосив, що свідки у його справі фейкові. Каже, що більшість осіб, яких викликають для допиту, навіть не були з ним знайомі.

До теми. У суді над Коцабою Монтян назвала свідка зомбі та сказала, що він “несе ахінею”.

Також підсудний попросив представників “Правого сектора” приходити на судові засідання, аби “всі бачили, які тупі є клоуни Коломойського, з неповносправними лицями”.

Крім того, Руслан Коцаба зазначив, що він уже шостий місяць сидить ні за що, адже він проти війни.

“Не можна за якимись фейковими звинуваченнями, за те, що я просто користувався конституційним правом на свободу слова, свободу думки і світогляду, мене тримати вже майже шостий місяць у тюрмі. Я – за християнський патріотизм, за те, щоб людей не вбивали за бізнес-інтереси олігархів”.

Нагадаємо, Коцабу звинуватили за частиною першою статті 111 та частиною першою статті 114-1 Кримінального кодексу України.

До теми: Коцаба посварився з активістами “Правого сектора” у залі суду. Фото, Відео

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.