Кримінал

Шахраї зняли з картки коломиянки 25 тис грн. Як розпізнати аферистів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Громадяни щодня потерпають від злочинних схем, а саме: під виглядом банківських працівників, соціальні виплати, «ваш родич у біді» та обман під час онлайн-шопінгу. В одну із таких афер потрапила мешканка Коломиї – шахраї зняли з її картки 25 тис грн. Про це повідомляють у поліції області.

До жінки зателефонувала незнайомка, яка представилася працівницею банку. У телефонній розмові вона повідомила, що з карткою жінки намагаються здійснити шахрайські дії. Для збереження грошей треба вказати співрозмовниці пароль та код до поточного рахунку. Коли потерпіла виконала всі вказівки, то з її рахунку зняли 25 000 гривень.

Поліція нагадує про правила безпеки:

  • телефоном нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки;
  • всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

Пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Якщо вам телефонує нібито працівник банку, то у такому випадку рекомендуємо припинити розмову та самому передзвонити в банк за номером, вказаним на зворотному боці банківської картки, або особисто відвідати відділення банку. Це гарантуватиме безпеку ваших коштів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.