Кримінал

СБУ затримала двох українців, які шпигували для ДНР

Google+PinterestLinkedInTumblr

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) затримала двох українців, які шпигували на користь Донецької народної республіки (ДНР): чоловіка 1973 р.н. та жінку 1956 р.н., повідомляють на сайті СБУ.

A protester waves a self-declared Donetsk People's Republic flag in front of Germany's embassy in Riga

Затриманий був завербований представником ДНР – бойовиком із позивним «14». За його завданням чоловік здійснював збір та передачу розвідувальної інформації щодо підрозділів ЗС України, задіяних у проведенні Антитерористичної операції.

Першочергові зусилля шпигун спрямовував на фіксацію переміщень військових літаків та гелікоптерів, які дислокувалися на Чугуївському військовому аеродромі Харківської області. При цьому затриманий мав допомогти представникам ДНР вчинити диверсію на складі паливно-мастильних матеріалів, розташованому на території аеродрому.

Затримана жінка за завданням представників бойового крила терористичної організації ДНР збирала та передавала терористам деталізовану інформацію про місця дислокації блокпостів, вогневих точок, а також важкої бронетехніки підрозділів ЗС України у Маріупольському та Волноваському районах Донецької області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.