Кримінал

Прикарпатець, який сидить за антиукраїнську пропаганду, просить путіна обміняти його

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

64-річний Петро Гресько, засуджений на п’ять років в’язниці за виправдання дій росії, яка вторглася в Україну та проливає кров його співгромадян, закликав диктатора володимира путіна прийняти його як обмінний фонд.

Мешканець Івано-Франківщини ностальгує за часами Радянського Союзу, впевнений, що тоді влада в державі була набагато кращою, ніж зараз, пише OBOZ.UA

путіна

Тоді було відчуття якоїсь стабільності, впевненості у завтрашньому дні. А зараз при владі одні злочинці, і нинішні, і попередники. Вони хочуть нас покласти під Америку, чого я маю їх поважати?” – стверджує колаборант. Інтерв’ю з ув’язненим провів відомий блогер Володимир Золкін.

За словами Греська, саме український уряд винен у тому, що в нашій країні триває повномасштабна кровопролитна війна. Він упевнений, що з Кремлем можна було домовитись, але Києву це просто невигідно.

Свої умовиводи мешканець Прикарпаття відкрито публікував у заборонених в Україні соціальних мережах. У суді він не заперечував своїх переконань, а в розмові із Золкіним прямо звернувся до російського фюрера.

володимире володимировичу, заберіть мене на обмін. Поки в Україні цей уряд, я не вважаю себе її громадянином”, – заявив україномовний чоловік.

Читайте: Сили оборони продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.