Кримінал Світ Фото

Прокурор області просить “Репортер” більше не рейдити гральні заклади

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 30 вересня, на брифінгу прокурор Івано-Франківської області Ігор Настасяк попросив “Репортер” більше не ходити у рейди гральними закладами міста.

Нагадаємо, у липні ми публікували розслідування про гральний бізнес в Івано-Франківську. Фоторепортажі та відео з рейдів – у статті Гральна гідра.

grr1

“Будь ласка, більше самі не ходіть, – попросив прокурор області. – Мене не треба ставити до відома, куди ви ходили. Кажете, коли йдете, ми даємо працівників правоохоронних органів, щоб зафіксувати доказову базу. Якщо ви скажете, що виявили такий заклад, я не скерую це кримінальне провадження до суду, бо не матиму доказової бази”.

grr2

Гральні заклади, які рейдив “Репортер”, досі працюють у звичному режимі. Зачинили лише один клуб – на вулиці Галицькій, біля “Галичанки”.

В одному із тих закладів, до слова, журналісту погрожували та вибивали з рук камеру. Міліція спочатку відкрила кримінальне провадження, згодом закрила, бо не розгледіла ознак злочину. А скарга у прокуратуру допомогла продовжити справу і наразі слідство триває.

grr4

Стосовно питання про роботу міліції Настасяк каже:

“Ще не було такої людини, яка б сказала, що міліція працює добре”.

Прокурор додав, що спілкувався сьогодні з начальником управління по боротьбі зі економічною злочинністю в області та торкнувся з ним питання грального бізнесу. Настасяк попросив дочекатися наступного брифінгу, щоб поговорити про це ґрунтовніше.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.