Кримінал Світ

Прокуратура взялась розслідувати масове отруєння дітей у школі Бурштина

Google+PinterestLinkedInTumblr

За фактом отруєння дітей у шкільній їдальні Бурштина відкрили кримінальне провадження. Інцидент кваліфікували як неналежне виконання обов`язків щодо охорони життя та здоров`я дітей.

27867f29b3cddb8d50dc_81696[1]

У понеділок, 25 квітня, фахівці виявили позитивні змиви на кишкову паличку на посуді у школі Бурштина, у якій отруїлися 11 дітей.

Нагадаємо, «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» повідомив про зареєстрований спалах інфекційних хвороб (гостра токсикоінфекція) у дітей, які харчувалися в шкільній їдальні ЗОШ № 2 міста Бурштин, що на вулиці Січових Стрільців.

Станом на 15.00 25 квітня на стаціонарному лікуванні в Бурштинській ЦМЛ перебуває 11 дітей: кількість з легкою формою всього – 10, середньої важкості – 1.

Встановлено, що захворілі харчувалися протягом 21-22 квітня в шкільній їдальні ЗОШ № 2.

Спеціалісти Рогатинського міськрайонного відділу ДУ ДСЕС відібрали для дослідження 7 проб харчових продуктів, 20 змивів на кишкову паличку, 20 змивів на патологічну флору, 5 проб води на мікробіологічне дослідження. Наразі вже провели заключну дезінфекцію, взяли 20 змивів на кишкову паличку з метою контролю якості дезінфекції.

Станом на 25 квітня виявили 3 позитивні змиви на кишкову паличку (стакан, чашка, піднос для стаканів). Також обстежили 3-х працівників шкільної їдальні ЗОШ №2. Встановлено, що є ймовірність пов’язати виникнення захворювань з харчуванням захворілих дітей в шкільній їдальні ЗОШ № 2 м. Бурштин. Через різний час виникнення симптомів, епідрозслідування цих випадків захворювання триває.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 137 Кримінального кодексу України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.