Кримінал

Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо посадовців Болехівської міськради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прокуратура Івано-Франківської області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами виконавчого комітету Болехівської міської ради.

Ці особи всупереч вимогам законодавства без відповідного рішення органа місцевого самоврядування видали одному із суб’єктів господарювання державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,4 га в місті Болехів. Йдеться про територію міського ринку.

Так, посадовці виконавчого комітету надали право на постійне користування цією землею на підставі рішень про надання дозволу на виготовлення державного акту попередньому користувачу –  комунальному підприємству.  На час оформлення документів підприємство перебувало в стадії ліквідації, а цей суб’єкт господарювання не був його правонаступником та не міг набути права користування землею.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364 (“Зловживання владою або службовим становищем”) КК України. Досудове розслідування триває.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні