Кримінал Світ Фото

Прокуратура Франківщини арештувала електромобілі – підприємців звинувачують в ухилянні від податків (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Франківщині прокуратура виявила  ухиляння від сплати податків майже на 4 млн. грн. Електромобілі, які ввозили на територію області, розмитнювали за заниженими цінами. Тепер на автомобілі наклалали арешт, повідомляє прес-служба прокуратури області.

електромобіль

Як повідомив заступник прокурора області Р.Вахітов, прокуратура області спільно з працівниками ГУ ДФС в Івано-Франківській області виявила, що підприємці розмитнювали електромобілі за заниженими цінами. У результаті цього до державного бюджету не поступило майже 4 млн. грн.
Заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, повідомив у мережі, що на митному посту «Коломия» Івано-Франківської митниці затримали сім транспортних засобів для проведення слідчих дій.
” В результаті восьми обшуків в кількох областях виявили та вилучили 370 тисяч гривень і 5,7 тисячі доларів США, 11 електромобілів, 57 експертних висновків з додатками, печатки, а також вантажні митні декларації, інвойси та сертифікати, – повідомив Білан. – Крім того, на митному посту «Коломия» Івано-Франківської митниці припинено митні процедури щодо семи транспортних засобів для проведення слідчих дій. Розслідування кримінального провадження триває.
Встановлено, що керівники двох приватних підприємств з допомогою підконтрольних підприємств і підставних осіб ввозили на територію України вживані автомобілі і при цьому ухилилися від сплати податкових та митних платежів на суму майже 3,8 мільйона гривень.
За даним фактом в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстрували кримінальне провадження за частиною третьою ст. 212 КК України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
На даний час досудове розслідування триває, на транспортні засоби наклали арешт. Також встановлюють винних осіб. Їх притягнуть до кримінальної відповідальності та  відшкодування завданих збитків державі.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні