Кримінал

Правий сектор підозрює Руслана Коцабу в сепаратизмі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Ради ГО «Правий сектор – Прикарпаття» Андрій Подільський написав звернення до начальника УМВС в Івано-Франківській області Миколи Семенишина, голови УСБУ в області Миколи Найдича, обласного прокурора Ігоря Настасяка із проханням вивчити співпрацю прикарпатського журналіста Руслана Коцаби з терористично-злочинними організаціями. Про це йдеться на офіційній сторінці Правого сектору у соцмережі.

20140605_093713

“Нині на території сходу України проходять воєнні дії – при підтримці російських спецслужб, російських військових і найманців та забезпеченні зброєю Російської Федерації, діють сепаратистські утворення, що несуть загрозу територіальній цілісності та суверенітету України – т.зв. «самопроголошені республіки ЛНР та ДНР», – йдеться у зверненні.

Також активісти підозрюють у співпраці з терористично-злочинними організаціями скандально відомого журналіста Івано-Франківська Руслана Коцабу.

“В червні місяці, в період, коли т.зв. сепаратисти на території Луганської та Донецької області брали в полон українських журналістів, Руслан Коцаба отримав «акредитацію» від т.зв. ЛНР. Крім того він, надаючи коментар російському телеканалу «Росія-24», за оцінкою громадськості, висловлював тези спрямовані на ослаблення бойового духу українського війська та підрив обороноздатності України”, – зазначається в повідомленні.

Остання подія, яка викликала обурення громадськості – це так званий «телеміст між ЛНР та Івано-Франківськом». Ініціатива щодо організації цього «телемосту» належить ГО «Суспільний діалог», головою якої є Світлана Іванова. Учасником цього «телемосту» виявився також Руслан Коцаба. Таким діями та висловлюваннями в ЗМІ, Русланом Коцабою та учасниками «телемосту» відбувається спроба легітимізувати антидержавне утворення під назвою ЛНР-ДНР.

Тож, враховуючи всі ці факти Правий сектор вимагає провести розслідування за підозрою причетності Руслана Коцаби до порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні