Кримінал Фото

Підприємці з Франківщини “зекономили” на миті 60 мільйонів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Податкова міліція державної фіскальної служби в Івано-Франківській області викрила і припинила роботу центру, в якому втілювали в життя схеми зменшення та уникнення митного збору. Цей центр протягом 2015-2017 років провів не одну операцію, загальною сумою близько 60 млн грн.

Для своїх планів підприємці зареєстрували декілька підконтрольних фірм разом з нерезидентом. Надалі через це в Україну з Польщі ввозили техніку спеціального призначення, що вже була у вжитку. Вони використовували печатки нерезидента, та виготовляли підроблені документи. До цих документів вносили неправдиві ціни товарів і подавали в митні органи, повідомила прес-служба ДФС області.

Надалі ввезену техніку продавали через Інтернет та замовникам.

За результатами проведеного обшуку вилучено 46 техзасобів: вилкові підіймачі та навантажувачі, асфальтоукладач, котки, міксери на базі вантажних автомобілів, екскаватори, крани, рами, двигуни спеціального призначення, ковші, кабіни, бочки до бетонозмішувачі тощо,- також вилучили 3 печатки підприємств–нерезидентів, документи фінансово–господарської діяльності та комп’ютерну техніку.

В рамках проведення операції “Рубіж-2017” та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації митних платежів при ввезенні техніки спеціального призначення.

 

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та вживаються заходи щодо його оцінки. Слідство триває.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.