Кримінал

Підлузький війт-хабарник в суді вирішив змінити адвоката

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському міському суді слухається справа сільського голови Підлужжя, якого затримали на хабарі. Кримінальне провадження порушене за ст. 362 ч. 2 ККУ. Суд взявся за розгляд справи по суті.

До теми: Суд переніс засідання у справі війта-хабарника з Підлужжя

Обвинвачений війт Володимир Бурачок відмовився від одного із захисників. Суд прийняв відмову від захисників Федорович і Чирви, пише Курс. Адвокат Сергій Благодир натомість представлятиме інтереси Бурачка у суді.

Адвокат сказав, що ознайомився з матеріалами справи, але не мав доступу до усіх матеріалів кримінального провадження. Він не міг отримати від Військової прокуратури усіх необхідних для ознайомлення у справі матеріалів, оскільки отримував відмову. Представник Військової прокуратури запевнив, що надасть усе, що є в сторони обвинувачення.

До теми: Прокуратура просить покарати війта Підлужжя штрафом удвічі меншим за хабар

Відтак суд відклали для повного ознайомлення захисника із матеріалами. Наступне судове засідання – 29 січня.

Нагадаємо, сільського голову Підлужжя Володимира Бурачка затримали працівники управління захисту економіки Національної поліції спільно з військовою прокуратурою Західного регіону 2 червня. Тоді кримінальне провадження відкрили за ч. 3 ст. 368 – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Всього війт вимагав 40 тисяч гривень. Сам затриманий вини не визнавав – казав, що взяв подяку. Проте до суду військова прокуратура передала справу з ч. 2 ст. 369-2 КК України – зловживання впливом.

На попередньому засіданні також Бурачок вину визнав і попросив суд затвердити угоду про визнання вини. Відповідно до угоди Бурачок погодився на штраф та позбавлення права обіймати посади на всіх підприємствах та організаціях усіх форм власності, що пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями, строком на три роки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.