Кримінал

Організаторів “блогерських вечірок” у Києві судитимуть за сексуальне насильство

Google+PinterestLinkedInTumblr

Поліція завершила досудове розслідування у справі щодо організатора Андрія Ярини і двох учасників «блогерських вечірок» у Києві – Олега Захарова і Ярослава Домбровського, під час яких дівчат «накачували» наркотиками, знущались та імітували секс.

Організатору вечірок інкриміновано вчинення сексуального насильства щодо трьох потерпілих, одна з яких на час вчинення злочину була неповнолітньою. А також виготовлення, зберігання та розповсюдження зображень порнографічного характеру і хуліганство, повідомляють в Офісі генпрокурора.

Один з учасників обвинувачується у виготовленні, зберіганні й розповсюдженні зображень порнографічного характеру у змові з організатором, та хуліганстві, що супроводжувалось винятковим цинізмом, щодо однієї з потерпілих. Іншого учасника вечірок судитимуть за вчинення сексуального насильства щодо однієї з потерпілих.

Організатори запрошували дівчат до орендованої в Києві квартири, де спільно розпивали алкоголь і доводили їх до безпорадного стану. Вони фотографували і знімали на відео дівчат під наркотиками, в тому числі порнографічного характеру. Контент вони публікували у Telegram-каналі та в Instagram, принижуючи їх коментарями.

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно організатора та двох учасників «блогерських вечірок».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.