Кримінал

На Прикарпатті взяли двох змовників, які готували сепаратистське повстання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Спроби повалення конституційного ладу та створення «Республіки Україна» – на Прикарпатті підозрюють двох змовників. Їм повідомили про підозру.

За даними слідства, двоє змовників підтримували антиконституційні ідеї федералізації України та створення Федеративної Республіки Україна, пише Репортер з посиланням на інформацію обласної прокуратури.

новини Івано-Франківська

Злочинні наміри включали організацію «національних зборів», які повинні були висунути вимоги про усунення з посад осіб у вищих та місцевих органах державної влади, а також проведення псевдовиборів і утворення «рад», – йдеться у повідомленні прокуратури. – Вони підбирали та залучали в різних областях України осіб з числа колишніх військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які мали вчинити захоплення будівель органів державної влади, мостів, вузлів комунікацій, транспортних засобів, сховищ, насильство щодо представників влади та інші дії, що здатні привести до захоплення та блокування органів державної влади в окремих регіонах України.

За інформацією прокуратури, спільники підшукували на заході України близько 500 людей з бойовим досвідом для захоплення адмінбудівель.

Крім того, вони створили та очолили громадські організації для розповсюдження публічних закликів і матеріалів щодо популяризації ідей федералізації України та поширення проросійської пропаганди.

Досудове розслідування щодо них здійснюють слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області. Прокурори скерували до суду клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Українські льотчики й ППО знищили російський Су-34 і ще п’ять ворожих цілей

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.