Кримінал

На Прикарпатті винесли вирок адміністратору Telegram-каналу про місця роздачі повісток

Google+PinterestLinkedInTumblr

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області виніс вирок Володимиру Пастернаку, який створив Telegram-канал про місця роздачі повісток у Коломийському районі.

Чоловіка визнали винним у перешкоджанні діяльності ЗСУ та інших військових формувань, та призначили п’ять років тюрми, однак звільнили від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном, пише Захід.нет.

Як вказано у вироку суду, який винесли у вересні 2023 року, Володимир Пастернак у липні 2022 року, перебуваючи у Коломиї, створив та адміністрував Telegram-канал. Там він публікував інформацію про місця вручення повісток у Коломийському районі. У цьому каналі також рекламували аналогічні Telegram-канали з інших регіонів.

Володимира Пастернака обвинувачували у перешкоджанні діяльності ЗСУ та інших військових формувань. На думку правоохоронців, незважаючи на те, що інформація про вручення повісток поширювалась не лише обвинуваченим, діяльність Telegram-каналу була можлива через його злочинний умисел.

Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості з прокурором. Справу розглянув суд, який визнав Володимира Пастернака винним у перешкоджанні діяльності ЗСУ та інших військових формувань. Йому призначили п’ять років тюрми. Однак суд звільнив його від відбуття покарання з дворічним іспитовим терміном. На вирок ще може бути подана апеляція.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.