Кримінал

На Прикарпатті відкрили три кримінальні провадження через масові гуляння

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківській області відкрили три кримінальні провадження за порушення карантинних обмежень через масові гуляння на весіллі та дискотеках.

Про це повідомив заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Остап Білейчук, повідомляє Репортер з посиланням на Суспільне Карпати.

“На даний час маємо уже три кримінальні провадження по Івано-Франківську, Тисменицькому і Коломийському районах. Їх порушено за статтею 325 Кримінального кодексу України. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться досудове слідство щодо встановлення усіх фактів, а саме  наслідків, які спричинили саме ці заходи, під час яких були виявлені порушення”, – каже Остап Білейчук.

За його словами, це були грубі порушення масові гуляння (понад сто людей) на весіллі та дискотеках. Зараз правоохоронці встановлюють осіб, які брали участь у святкуваннях, проводять допити свідків та очевидців.

Станом на сьогодні, на Прикарпатті працює від 40 до 50 мобільних груп працівників поліції разом з представниками органів місцевого самоврядування та Держпродспоживслужби.

“Від початку пандемії складено 803 протоколи про порушення карантину. Уже є позитивні рішення  більше ста, за що люди понесли покарання. Це є неприємно, але іншого шляху ми не бачимо, як заставляти людей дотримуватися. Тому мусимо реагувати і дотримуватися закону”, – каже Білейчук.

Впродовж вихідних днів – 6-8 листопада  правоохоронці склали 46 протоколів про адміністративні порушення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.