Кримінал

На Прикарпатті суд дав рік умовно лікарю, який підробляв ПЛР-тести

Google+PinterestLinkedInTumblr
Лікаря Рогатинської центральної лікарні, який підробляв результати ПЛР-тестів, суд визнав винним та виніс йому вирок – рік умовно та оштрафував на 15 000 гривень.

Про це йдеться у вироку Рогатинського районного суду від 20 вересня, пише Репортер.

Як йдеться у документі, лікар через OLX  замовив підроблену печатку діагностичного центру ТОВ «ДІАМЕБ» у Рогатині. Яку невдовзі отримав через Нову Пошту. За неї він заплатив 450 гривень.

Після чого медик почав виготовляти фальшиві ПЛР-тести та продавати їх за 500 гривень. Слідство зафіксувало сім таких випадків.

Під час судового засідання чоловіка повністю визнав свою вину. Такий “бізнес” пояснив тим, що йому не вистачало грошей на утримання сім’ї. У вчиненому щиро розкаявся та просив суворо не карати, оскільки має на утриманні малолітню дитину та батьків, які є похилого віку.

Тож суддя, розглянувши усі матеріали справи та взявши до уваги свідчення підозрюваного, визнав  його винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.358, ч.5 ст.27 ч.1 ст.358, ч.3 ст.358 КК України, та призначити йому покарання:

за ч.1 ст.358 КК України у виді штрафу в розмірі п`ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500,00 грн ( вісім тисяч п`ятсот гривень 00 коп.) ;

за ч.5 ст.27 ч.1 ст.358 КК України у виді штрафу в розмірі чотириста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 6 800,00 грн (шість тисяч вісімсот гривень 00 коп.);

за ч.3 ст.358 КК України у виді позбавлення волі на строк 2 (два) роки.

На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити ОСОБА_1 остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 2 (два) роки.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1  від відбування  покарання  у виді позбавлення  волі на строк 2 (два) роки з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один ) рік.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.