Кримінал

На Львівщині повідомили про підозру банді, яка нападала на житлові будинки та офіси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Львівщині повідомили про підозру учасникам угруповання за озброєні розбійні напади, катування та вбивства людей.
Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції, вони “з вогнепальною та холодною зброєю здійснювали жорстокі напади на будинки мешканців та офісні приміщення”, пише Репортер.
Вимагаючи гроші та цінності, вони зв’язували та катували потерпілих, від отриманих травм двоє з них померли. Як встановили поліцейські, зловмисники – раніше судимі за тяжкі злочини мешканці Львівської та Рівненської областей і міста Києва, -з йдеться у повідомленні. – Вони ретельно готувалися до злочинів та скоювали їх за затвердженим сценарієм. Автомобілі, які використовувалися під час скоєння цих злочинів, спалювали. Крім того, знищували всі речові докази, які могли вивести на це угруповання.

За інформацією департаменту, у травні цього року трьох із них затримали на на трасі Київ-Житомир. У липні – ще двох її учасників. Під час затримання вони чинили опір.

Під час слідства оперативники та слідчі слідчого управління поліції Львівщини отримали докази причетності зловмисників до шести фактів злочинної діяльності – крадіжок, розбійних нападів на території Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Харківської областей, – йдеться у повідомленні. – Фігуранти заволоділи коштами на загальну суму понад 12 млн грн. Під час озброєних нападів потерпілі піддавалися катуванню, внаслідок чого двоє громадян померли.

На підставі отриманих доказів дії учасників угруповання були додатково кваліфіковані за такими статтями Кримінального кодексу України:
  • ч. 3 ст. 28 п. п. 6, 12, 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, які раніше вчинили умисне вбивство, та таке, що вчинене у складі організованої злочинної групи);
  •  ч. 3 і 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення);
  • ч. 3 і 4 ст. 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення, вчинений організованою групою із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень).

Наразі усі підозрювані перебувають у СІЗО. Їм може загрожувати до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна або довічне ув’язнення.

Олег Кантор і Микола Вовк стали “людьми тижня” на Прикарпатті

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні