Кримінал

На Франківщині засудили бійця 5-го батальйону за невиконання наказу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Надвірнянський районний суд засудив стрільця-помічника гранатометника стрілецького взводу 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття», який відмовився виконувати наказ про передислокацію з Делятина до 233 Рівненського полігону, пише КУРС.

11 вересня 2014 року близько 12 години командир військової частини  на зборах особового складу батальйону у смт. Делятин Надвірнянського віддав наказ про необхідність негайного вибуття особового складу батальйону до 233 Рівненського загальновійськового полігону для проведення заходів із відновлення боєздатності підрозділу.

Однак обвинувачений відмовився виконувати наказ командира.

10 листопада 2014 року між  старшим прокурором військової прокуратури  Івано-Франківського гарнізону та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості. За угодою боєць п’ятого батальйону повинен відбути покарання у вигляді одного року позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.

Суд затвердив угоду: визнав солдата винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 402 ч.1 КК України (непокора) та призначив йому покарання у  вигляді одного року позбавлення волі. Застосувавши до підсудного ст.75 КК України, звільнив його від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком   два роки .

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні