Кримінал

На Городенківщині жінка підпалила хату хлопця, який пішов від її дочки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

4 січня Городенківський районний суд виніс вирок у справі місцевої мешканки, яка підпалила хату хлопцю, який кинув її дочку.

Як ідеться в матеріалах суду, 12 серпня 2023 року жінка в себе вдома розписала спиртні напої. «Вході чого у неї виник злочинний умисел на умисне знищення майна шляхом підпалу, а саме будинку в якому проживають потерпілі».

хату
Фото ілюстративне

Вона зайшла на територію двору, підійшла до крайнього лівого вікна будинку, яке було відчинене і сірником підпалила штору. Впевнившись в тому, що штора загорілася і вогонь почав поширюватися, пішла з подвір’я.

Внаслідок пожежі вогнем було пошкоджено кімнату та коридор будинку, які стали непридатними для проживання. Сума завданих збитків – 58 тис грн.

Обвинувачена в судовому засіданні свою вину визнала повністю, щиро розкаялася у вчиненому. Ствердила, що 12 серпня 2023 року близько 21:00 годин, будучи напідпитку, з метою підпалу, прийшла до будинку, де проживають потерпілі. Підійшовши до крайнього лівого вікна будинку, яке було відчинене, за допомогою сірників підпалила штору. Переконавшись, що почався пожар і все горить, залишила межі господарства. Також зазначила, що попередньо у дверях залишила написану нею записку. Пояснила, що вчинила злочин через попередні конфлікти з одним з потерпілих, який раніше проживав із її дочкою.

Як випливає з матеріалів, потерпілі – два брати, які жили в одному будинку. Один з них раніше був співмешканцем дочки обвинувачуваної. На час пожежі братів вдома не було. Коли повернулися, то люди і пожежники вже гасили вогонь. Також в дверях будинку вони знайшли записку «або ти миришся, або спалю хату».

Суд ухвалив, визнати жінку винною та призначити їй покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.

Разом з тим звільнити її від відбуття покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – 3 роки.

Читайте: Завдяки доказам, які зібрала Івано-Франківська СБУ, засудили двох колаборанток з Херсонщини

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.