Кримінал Соціум

На Городенківщині суд дав два роки умовно жінці, яка вкрала у сусіда квасолю

Google+PinterestLinkedInTumblr
Городенківський районний суд виніс вирок жінці, яка вкрала у сусіда 128 кілограмів білої квасолі.

Суд покарав жінку іспитовим строком, пише Репортер.

Як йдеться у вироку, 20 лютого жінка залізла через вікно до підсобного приміщення на подвір’ї сусіда. Там вона побачила сім мішків з квасолею. Тож жінка вирішила вкрасти три з них.

“Вона викрала три поліпропіленові мішки із квасолею сорту «Біла довга» загальною вагою 93 кг. вартістю 4 929 грн., які почергово перенесла на територію свого господарства та заховала в господарському приміщенні (коморі). Пізніше розпорядилась на власний розсуд викраденою квасолею та спричинила потерпілому ОСОБА_2 матеріальних збитків на суму 4 929 грн”, – йдеться у документі.

Проте, вона на цьому не зупинилася. 5 березня вона знову залізла через вікно та вкрала ще один мішок, у якому було 35 кілограмів квасолі на 1 855 гривень. Загалом обвинувачена спричинила потерпілому матеріальну шкоду в сумі 6784 грн.

Під час судового засідання вона визнала винною. Також пояснила, що квасолю продала,  а гроші витратила. Але обіцяє потерпілому повернути їх — уже пропонувала йому 1 000 гривень, але він відмовився, бо хочу усі зразу. Просила суворо не карати,  щиро розкаялася у скоєному, ствердила, що більше такого не повторить.

Натомість потерпілий зазначив, що шкода йому не відшкодована. Повідомив, що обвинувачена пропонувала йому частину коштів, однак він їх не взяв, бо хоче, щоб вона віддала всі кошти одразу. На суворому покаранні не наполягав, просив призначити покарання згідно з вимогами закону.

Тож суддя Роман Гайдич, взявши до уваги усі свідчення, визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України та призначити  їй покарання  у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з іспитовим строком 2 (два) роки.

Окрім того, суд стягнув з жінки 490 грн. 35 коп. витрат за проведення експертизи.

Вирок може бути оскаржений до Івано-Франківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його   проголошення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.