Кримінал

На Франківщині судили депутатку сільради, яка побила односельчанку через ґрунт з канави

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

31 січня 2024 року Богородчанський районний суд виніс вирок у справі депутатки сільської ради Дзвиняцької ОТГ. Під час конфлікту через ґрунт з канави вона нанесла односельчанці легкі тілесні ушкодження.

Отож, як ідеться у матеріалах суду, конфлікт між жінками стався 10 травня 2023 року. Обвинувачувана схопила потерпілу за волосся, нанесла рукою один удар в ділянку правого плеча, повалила на землю, після чого нанесла два удари ногами по руках та ногах.

канави
Фото ілюстративне

У суді депутатка свою провину не визнала. Пояснила, що навесні 2021 року потерпіла вичистила канаву біля свого господарства, ґрунт з якої висипала на обочину. З часом частина ґрунту перетворилася в болото, що значно зменшило ширину проїжджої частини. Це заважало жителям села користуватися дорогою. Вона, як депутатка,  з дозволу керівництва ОТГ та за допомоги жителів села Росільна, замовила екскаватор та вантажний автомобіль, почали вивозити ґрунт.

Вона контролювала роботи, сіла в завантажений автомобіль та поїхала з водієм вивозити ґрунт за межі села. Приїхавши, побачила потерпілу, яка перешкоджала екскаваторнику. В цей час також підійшов працівник поліції, якого та викликала. Запевняє, що намагалася переконати потерпілу, що все законно, але та на зауваження не реагувала. Навпаки – почала загострювати конфлікт і знімати всіх на телефон.

Вказала, що в цілях самозахисту штовхнула потерпілу, яка з власної необережності впала на землю.

Допитана у суді потерпіла повідомила, що планувала той ґрунт з канави вивезти собі на город.

Тож коли біля хати почав працювати екскаватор, викликала поліцію.

В якийсь момент депутатка, будучи в агресивному стані, несподівано схопила її правою рукою за волосся, а лівою нанесла удар у праве плече, поваливши на землю. Відразу ж нанесла їй, лежачій на землі, ще два удари по руках та ногах. Відтягнув ту працівник поліції.

Поліцейський її слова підтвердив.

Суд визнав депутатку винуватою і призначив покарання – штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Також він частково задовільнив цивільний позов потерпілої – обвинувачувана має сплатити їй 5 тис грн моральної шкоди.

Читайте: Найбільший хабар: справу Бахматюка про хабар Насірову скерували до суду

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.